Salibandyseura Blasters Jyväskylä. Kausi 2017-2018 II-divisioona.Kirjaudu:
      
     
 
Kaudet


Kausi 2016
Kausi 2014
Kausi 2013
Kausi 2009
Kausi 2008


Cup ottelut


PäiväysKelloKoti-VierasKM-VM PaikkakuntaInfoRaportti
06.09.200813:00Happee A-Blasters5-8Äänekoski1.kierrosRaportti
06.09.200815:00Urho-Blasters3-11Äänekoski1.kierrosRaportti
07.09.200813:00Blasters-O2 JKL5-2Äänekoski1.kierrosRaportti
07.09.200816:00Blasters-SBS Horna5-8Äänekoski1.kierrosRaportti
20.09.200811:00Punakone-Blasters3-6Tampere2.kierrosRaportti
20.09.200814:00Blasters-SR II3-0Tampere2.kierrosRaportti
20.09.200816:00Blasters-D-Kone11-5Tampere2.kierrosRaportti
12.10.200814:00Blasters-Urho9-4Laukaa3.kierrosRaportti
26.10.200817:00Blasters-SC Kaneetti6-5jaLaukaa4.kierrosRaportti
14.11.200818:30G-Koovee-Blasters11-1Tampere Areena5.kierrosRaportti
31.01.200916:00Blasters-MuurY7-8Tampere AreenaPikkufinaaliRaportti


2008 pistepörssi


NimiOMSPJ+-+/-P/O+/-/O
Ari Virtanen111772403417172.181.55
Joona Virtanen7108189197122.571.71
Risto Ikonen789176199102.431.43
Ville Mäkinen1184124219121.091.09
Henri Forss11481220201191.090.82
Tuomo Lahtinen11101116141311.000.09
Lauri Kylmälä103694221570.900.70
Arttu Kuukkanen9516211740.670.44
Sami Vertanen1142663016140.551.27
Paavo Kantola111562221480.550.73
Marko Viinikainen1104442813150.361.36
Petri Virtanen312327341.001.33
Jarkko Rajala80222181440.250.50
Teemu Jämsä802200000.250.00
Juha Knuutila410106330.250.75
Toni Kiiveri7011216880.141.14
Antti Kainulainen000000000.000.00
Jussi Hietala000000000.000.00
Olli Oksanen400020000.000.00
Jaakko Lähtevänoja6000236-30.00-0.50


2008 ennätykset


Eniten maaleja ottelussa:
20.09.2008Ari VirtanenBlasters-D-Kone4+1=5
06.09.2008Ari VirtanenUrho-Blasters4+0=4
06.09.2008Ari VirtanenHappee A-Blasters4+0=4
20.09.2008Joona VirtanenPunakone-Blasters3+1=4
12.10.2008Ari VirtanenBlasters-Urho3+1=4

Eniten syöttöjä ottelussa:
20.09.2008Risto IkonenBlasters-D-Kone1+3=4
06.09.2008Lauri KylmäläUrho-Blasters0+3=3
31.01.2009Joona VirtanenBlasters-MuurY2+2=4
07.09.2008Risto IkonenBlasters-SBS Horna1+2=3
26.10.2008Henri ForssBlasters-SC Kaneetti1+2=3

Eniten pisteitä ottelussa:
20.09.2008Ari VirtanenBlasters-D-Kone4+1=5
06.09.2008Ari VirtanenUrho-Blasters4+0=4
06.09.2008Ari VirtanenHappee A-Blasters4+0=4
20.09.2008Joona VirtanenPunakone-Blasters3+1=4
12.10.2008Ari VirtanenBlasters-Urho3+1=4

Eniten jäähyjä ottelussa:
12.10.2008Henri ForssBlasters-Urho12 min
14.11.2008Joona VirtanenG-Koovee-Blasters5 min
20.09.2008Risto IkonenBlasters-D-Kone4 min
20.09.2008Henri ForssPunakone-Blasters4 min
20.09.2008Sami VertanenBlasters-D-Kone2 min

Paras +/- ottelussa:
20.09.2008Ari VirtanenBlasters-D-Kone5
07.09.2008Ville MäkinenBlasters-O2 JKL4
20.09.2008Ville MäkinenBlasters-D-Kone4
12.10.2008Petri VirtanenBlasters-Urho4
07.09.2008Ari VirtanenBlasters-O2 JKL4

Huonoin +/- ottelussa:
07.09.2008Ari VirtanenBlasters-SBS Horna-3
07.09.2008Ville MäkinenBlasters-SBS Horna-3
07.09.2008Jarkko RajalaBlasters-SBS Horna-2
07.09.2008Tuomo LahtinenBlasters-O2 JKL-2
07.09.2008Arttu KuukkanenBlasters-SBS Horna-2

Nopeimmat maalit pelin alussa:
20.09.2008Ari VirtanenBlasters-D-Kone00:23
26.10.2008Sami VertanenBlasters-SC Kaneetti01:28
20.09.2008Risto IkonenPunakone-Blasters01:33
07.09.2008Lauri KylmäläBlasters-SBS Horna01:48
06.09.2008Ari VirtanenHappee A-Blasters02:54


   
Salibandyseura Blasters. Copyright: Paavo Kantola 2004-2014