Salibandyseura Blasters Jyväskylä. Kausi 2017-2018 II-divisioona.Kirjaudu:
      
     
 
Kaudet


Kausi 2016
Kausi 2014
Kausi 2013
Kausi 2009
Kausi 2008


Cup ottelut


PäiväysKelloKoti-VierasKM-VM PaikkakuntaInfoRaportti
05.09.200913:00Blasters-Vihuri12-0Äänekoski1.kierrosRaportti
05.09.200916:00Blasters-SBS Horna5-0Äänekoski1.kierrosRaportti
06.09.200914:00Happee A-Blasters3-1Äänekoski1.kierrosRaportti
06.09.200916:00Urho-Blasters4-5Äänekoski1.kierrosRaportti
19.09.200910:00Blasters-SB Luja8-2Luopioinen2.kierrosRaportti
19.09.200913:00Blasters-NoPS8-7Luopioinen2.kierrosRaportti
19.09.200916:00SR IV-Blasters2-5Luopioinen2.kierrosRaportti
10.10.200916:30Pro Stars-Blasters8-5Tampere3.kierrosRaportti


2009 pistepörssi


NimiOMSPJ+-+/-P/O+/-/O
Ari Virtanen8108180259162.252.00
Lauri Kylmälä577142174132.802.60
Arto Kautto465112155102.752.50
Ilkka Niemelä88210010821.250.25
Henri Forss8459211741.120.50
Antti Mähönen83582111011.000.12
Joona Virtanen414549361.251.50
Paavo Kantola530308350.601.00
Marko Viinikainen81230201280.381.00
Ville Mäkinen820207700.250.00
Teemu Puttonen71120188100.291.43
Toni Kiiveri81121612660.250.75
Juha Knuutila8112410550.250.62
Sami Vertanen5022212750.401.00
Tuomo Lahtinen7101037-40.14-0.57
Arttu Kuukkanen401126150.251.25
Jarkko Rajala8011212840.120.50
Janne Hakonen200004040.002.00
Antti Kainulainen000000000.000.00
Jaakko Lähtevänoja000000000.000.00
Teemu Jämsä400000000.000.00
Martti Pohjosaho200000000.000.00
Olli Oksanen300000000.000.00


2009 ennätykset


Eniten maaleja ottelussa:
05.09.2009Ari VirtanenBlasters-Vihuri5+1=6
19.09.2009Lauri KylmäläBlasters-SB Luja3+2=5
19.09.2009Arto KauttoBlasters-NoPS3+0=3
05.09.2009Antti MähönenBlasters-Vihuri2+1=3
19.09.2009Arto KauttoBlasters-SB Luja2+1=3

Eniten syöttöjä ottelussa:
05.09.2009Joona VirtanenBlasters-Vihuri0+4=4
19.09.2009Ari VirtanenBlasters-SB Luja0+4=4
10.10.2009Arto KauttoPro Stars-Blasters1+3=4
19.09.2009Lauri KylmäläBlasters-SB Luja3+2=5
19.09.2009Ari VirtanenBlasters-NoPS1+2=3

Eniten pisteitä ottelussa:
05.09.2009Ari VirtanenBlasters-Vihuri5+1=6
19.09.2009Lauri KylmäläBlasters-SB Luja3+2=5
10.10.2009Arto KauttoPro Stars-Blasters1+3=4
19.09.2009Ari VirtanenBlasters-SB Luja0+4=4
05.09.2009Joona VirtanenBlasters-Vihuri0+4=4

Eniten jäähyjä ottelussa:
19.09.2009Toni KiiveriBlasters-NoPS12 min
05.09.2009Juha KnuutilaBlasters-SBS Horna4 min
19.09.2009Toni KiiveriSR IV-Blasters2 min
19.09.2009Lauri KylmäläBlasters-NoPS2 min
19.09.2009Arto KauttoBlasters-NoPS2 min

Paras +/- ottelussa:
19.09.2009Lauri KylmäläBlasters-SB Luja6
05.09.2009Joona VirtanenBlasters-Vihuri6
19.09.2009Ari VirtanenBlasters-SB Luja6
05.09.2009Juha KnuutilaBlasters-Vihuri6
05.09.2009Ari VirtanenBlasters-Vihuri6

Huonoin +/- ottelussa:
10.10.2009Marko ViinikainenPro Stars-Blasters-3
10.10.2009Sami VertanenPro Stars-Blasters-3
19.09.2009Jarkko RajalaBlasters-NoPS-3
19.09.2009Ilkka NiemeläBlasters-NoPS-3
19.09.2009Antti MähönenBlasters-NoPS-2

Nopeimmat maalit pelin alussa:
19.09.2009Lauri KylmäläBlasters-SB Luja03:36
05.09.2009Joona VirtanenBlasters-Vihuri03:59
06.09.2009Antti MähönenUrho-Blasters07:17
05.09.2009Toni KiiveriBlasters-Vihuri08:15
05.09.2009Juha KnuutilaBlasters-Vihuri09:58


   
Salibandyseura Blasters. Copyright: Paavo Kantola 2004-2014