Salibandyseura Blasters Jyväskylä. Kausi 2017-2018 II-divisioona.Kirjaudu:
      
     
 
Kaudet


Kausi 2016
Kausi 2014
Kausi 2013
Kausi 2009
Kausi 2008


Cup ottelut


PäiväysKelloKoti-VierasKM-VM PaikkakuntaInfoRaportti
07.09.201310:00Riemu-Blasters4-7Jkl monitoimitalo1.kierrosRaportti
07.09.201313:00LV-Blasters4-8Jkl monitoimitalo1.kierrosRaportti
07.09.201316:00Blasters-MuurY5-1Jkl monitoimitalo1.kierrosRaportti
21.09.201311:00Blasters-PirPi6-4Pirkkala2.kierrosRaportti
21.09.201315:00SR-Blasters4-5Pirkkala2.kierrosRaportti
21.09.201317:00Blasters-KyPo5-4Pirkkala2.kierrosRaportti
12.10.201312:00Blasters-V&L16-5Laukaa3.kierrosRaportti
27.10.201318:00Blasters-Nousu7-8Palokka4.kierrosRaportti


2013 pistepörssi


NimiOMSPJ+-+/-P/O+/-/O
Juha Rautiainen88152322210122.881.50
Ari Virtanen8105150218131.881.62
Miika Huusko896154229131.881.62
Ilkka Niemelä883114171071.380.88
Matti Kokkonen555102154112.002.20
Mikael Määttä7178015781.141.14
Atte Tyynelä8516011920.750.25
Miika Göös8156210550.750.62
Pekka Leppänen7505813580.711.14
Paavo Kellosaari81450269170.622.12
Mika Göös6224211830.670.50
Joona Virtanen130306063.006.00
Tuomas Vasama8101010640.120.50
Johannes Paananen50112175120.202.40
Topi Huusko7011256-10.14-0.14
Mauri Peltokangas80004166100.001.25
Juha Muhonen400068350.001.25
Jani Tuppurainen600000000.000.00
Ville-Samuli Mutanen200000000.000.00
Eino Lehtimäki000000000.000.00
Aleksi Huusko200020000.000.00
Ari Göös000000000.000.00
Paavo Myllylä5000235-20.00-0.40


2013 ennätykset


Eniten maaleja ottelussa:
12.10.2013Ilkka NiemeläBlasters-V&L4+1=5
12.10.2013Matti KokkonenBlasters-V&L3+4=7
07.09.2013Ari VirtanenBlasters-MuurY3+1=4
12.10.2013Joona VirtanenBlasters-V&L3+0=3
21.09.2013Juha RautiainenBlasters-PirPi2+3=5

Eniten syöttöjä ottelussa:
12.10.2013Matti KokkonenBlasters-V&L3+4=7
12.10.2013Juha RautiainenBlasters-V&L1+4=5
07.09.2013Juha RautiainenLV-Blasters0+4=4
21.09.2013Juha RautiainenBlasters-PirPi2+3=5
27.10.2013Mikael MäättäBlasters-Nousu0+3=3

Eniten pisteitä ottelussa:
12.10.2013Matti KokkonenBlasters-V&L3+4=7
12.10.2013Ilkka NiemeläBlasters-V&L4+1=5
21.09.2013Juha RautiainenBlasters-PirPi2+3=5
12.10.2013Juha RautiainenBlasters-V&L1+4=5
07.09.2013Ari VirtanenBlasters-MuurY3+1=4

Eniten jäähyjä ottelussa:
07.09.2013Pekka LeppänenBlasters-MuurY4 min
21.09.2013Topi HuuskoBlasters-KyPo2 min
21.09.2013Miika HuuskoBlasters-KyPo2 min
12.10.2013Miika HuuskoBlasters-V&L2 min
07.09.2013Juha MuhonenRiemu-Blasters2 min

Paras +/- ottelussa:
12.10.2013Matti KokkonenBlasters-V&L8
12.10.2013Ari VirtanenBlasters-V&L7
12.10.2013Johannes PaananenBlasters-V&L7
12.10.2013Mauri PeltokangasBlasters-V&L6
12.10.2013Joona VirtanenBlasters-V&L6

Huonoin +/- ottelussa:
27.10.2013Mika GöösBlasters-Nousu-3
21.09.2013Tuomas VasamaBlasters-KyPo-2
21.09.2013Paavo MyllyläBlasters-KyPo-2
21.09.2013Topi HuuskoBlasters-KyPo-2
27.10.2013Ilkka NiemeläBlasters-Nousu-2

Nopeimmat maalit pelin alussa:
12.10.2013Ilkka NiemeläBlasters-V&L00:39
07.09.2013Tuomas VasamaLV-Blasters02:24
12.10.2013Miika HuuskoBlasters-V&L02:58
07.09.2013Miika HuuskoLV-Blasters04:13
12.10.2013Ilkka NiemeläBlasters-V&L04:54


   
Salibandyseura Blasters. Copyright: Paavo Kantola 2004-2014