Salibandyseura Blasters Jyväskylä. Kausi 2017-2018 II-divisioona.Kirjaudu:
      
     
 
Kaudet


Kausi 2016
Kausi 2014
Kausi 2013
Kausi 2009
Kausi 2008


Cup ottelut


PäiväysKelloKoti-VierasKM-VM PaikkakuntaInfoRaportti
06.09.201410:00Urho-Blasters4-9Äänekoski1.kierrosRaportti
06.09.201413:00SBT PaPo-Blasters3-5Äänekoski 1.kierrosRaportti
06.09.201416:00Blasters-SBS Horna11-2Äänekoski1.kierrosRaportti
20.09.201411:00SCU-Blasters2-8Palokka2.kierrosRaportti
20.09.201413:15Blasters-LV5-3Palokka2.kierrosRaportti
20.09.201417:30O2-JKL-Blasters5-2Palokka2.kierrosRaportti
04.10.201419:00Blasters-LASB7-10Palokka3.kierrosRaportti


2014 pistepörssi


NimiOMSPJ+-+/-P/O+/-/O
Ari Virtanen78816216792.291.29
Juha Rautiainen7771443151052.000.71
Niko Shnoro757120186121.711.71
Miika Göös75490161151.290.71
Ilkka Niemelä63476186121.172.00
Miika Huusko751618141130.860.43
Janne Romppanen74262131120.860.29
Mika Göös62130165110.501.83
Teemu Puttonen7202045-10.29-0.14
Paavo Kellosaari5112211560.401.20
Mauri Peltokangas511228530.400.60
Henri Palvimo611203300.330.00
Paavo Myllylä410123300.250.00
Paavo Elomaa7101045-10.14-0.14
Konsta Lampinen7011010460.140.86
Atte Tyynelä7011045-10.14-0.14
Johannes Paananen300004220.000.67
Jani Tuppurainen500000000.000.00
Aleksi Huusko300000000.000.00
Mikael Määttä1000013-20.00-2.00
Matti Kokkonen1000002-20.00-2.00


2014 ennätykset


Eniten maaleja ottelussa:
06.09.2014Janne RomppanenBlasters-SBS Horna4+1=5
06.09.2014Juha RautiainenBlasters-SBS Horna3+2=5
20.09.2014Ari VirtanenSCU-Blasters3+0=3
06.09.2014Miika GöösUrho-Blasters2+1=3
06.09.2014Miika GöösSBT PaPo-Blasters2+1=3

Eniten syöttöjä ottelussa:
06.09.2014Ari VirtanenBlasters-SBS Horna1+3=4
06.09.2014Juha RautiainenBlasters-SBS Horna3+2=5
20.09.2014Niko ShnoroSCU-Blasters1+2=3
06.09.2014Niko ShnoroSBT PaPo-Blasters1+2=3
20.09.2014Ari VirtanenBlasters-LV1+2=3

Eniten pisteitä ottelussa:
06.09.2014Janne RomppanenBlasters-SBS Horna4+1=5
06.09.2014Juha RautiainenBlasters-SBS Horna3+2=5
06.09.2014Ari VirtanenBlasters-SBS Horna1+3=4
20.09.2014Ari VirtanenSCU-Blasters3+0=3
06.09.2014Miika GöösSBT PaPo-Blasters2+1=3

Eniten jäähyjä ottelussa:
20.09.2014Juha RautiainenO2-JKL-Blasters41 min
20.09.2014Miika HuuskoBlasters-LV12 min
20.09.2014Miika HuuskoO2-JKL-Blasters4 min
06.09.2014Paavo MyllyläUrho-Blasters2 min
04.10.2014Ari VirtanenBlasters-LASB2 min

Paras +/- ottelussa:
06.09.2014Janne RomppanenBlasters-SBS Horna5
06.09.2014Juha RautiainenBlasters-SBS Horna5
06.09.2014Mauri PeltokangasBlasters-SBS Horna5
06.09.2014Miika HuuskoBlasters-SBS Horna5
06.09.2014Ari VirtanenBlasters-SBS Horna4

Huonoin +/- ottelussa:
20.09.2014Janne RomppanenO2-JKL-Blasters-3
04.10.2014Atte TyyneläBlasters-LASB-2
04.10.2014Matti KokkonenBlasters-LASB-2
04.10.2014Paavo ElomaaBlasters-LASB-2
06.09.2014Atte TyyneläSBT PaPo-Blasters-2

Nopeimmat maalit pelin alussa:
20.09.2014Janne RomppanenO2-JKL-Blasters00:24
20.09.2014Ari VirtanenSCU-Blasters01:26
06.09.2014Juha RautiainenBlasters-SBS Horna02:51
06.09.2014Niko ShnoroBlasters-SBS Horna03:44
20.09.2014Miika HuuskoO2-JKL-Blasters03:49


   
Salibandyseura Blasters. Copyright: Paavo Kantola 2004-2014