Salibandyseura Blasters Jyväskylä. Kausi 2017-2018 II-divisioona.Kirjaudu:
      
     
 
Kaudet


Kausi 2016
Kausi 2014
Kausi 2013
Kausi 2009
Kausi 2008


Cup ottelut


PäiväysKelloKoti-VierasKM-VM PaikkakuntaInfoRaportti
18.09.201612:45Blasters-Showtime13-1ÄänekoskiRaportti
18.09.201614:30Blasters-MäntU11-2ÄänekoskiRaportti
07.10.201619:30Blasters-TahVe6-8PalokkaRaportti


2016 pistepörssi


NimiOMSPJ+-+/-P/O+/-/O
Mika Göös3336011472.002.33
Tuomo Limma3426010462.002.00
Miika Göös3325010461.672.00
Matias Leino211209091.004.50
Tuomas Vasama300009450.001.67
Mikael Määttä336908353.001.67
Ilkka Niemelä344808442.671.33
Henri Palvimo332508351.671.67
Ari Virtanen322408351.331.67
Paavo Elomaa320208350.671.67
Atte Tyynelä302228350.671.67
Teemu Puttonen300008170.002.33
Jukka Salmela300008440.001.33
Aatos Peura322406241.331.33
Elmo Toivonen302206330.671.00
Matti Kokkonen120202112.001.00
Konsta Lampinen1000014-30.00-3.00
Heikki Juvonen100000000.000.00
Jukka Mäkelä000000000.000.00
Jani Tuppurainen100000000.000.00
Teemu Koskelo200000000.000.00
Samuli Leinonen000000000.000.00


2016 ennätykset


Eniten maaleja ottelussa:
18.09.2016Tuomo LimmaBlasters-Showtime3+1=4
18.09.2016Mikael MäättäBlasters-Showtime2+2=4
18.09.2016Mika GöösBlasters-Showtime2+2=4
18.09.2016Miika GöösBlasters-Showtime2+2=4
18.09.2016Ilkka NiemeläBlasters-MäntU2+1=3

Eniten syöttöjä ottelussa:
18.09.2016Mikael MäättäBlasters-Showtime2+2=4
18.09.2016Mika GöösBlasters-Showtime2+2=4
18.09.2016Miika GöösBlasters-Showtime2+2=4
18.09.2016Mikael MäättäBlasters-MäntU1+2=3
18.09.2016Aatos PeuraBlasters-MäntU1+2=3

Eniten pisteitä ottelussa:
18.09.2016Tuomo LimmaBlasters-Showtime3+1=4
18.09.2016Miika GöösBlasters-Showtime2+2=4
18.09.2016Mikael MäättäBlasters-Showtime2+2=4
18.09.2016Mika GöösBlasters-Showtime2+2=4
18.09.2016Ilkka NiemeläBlasters-MäntU2+1=3

Eniten jäähyjä ottelussa:
18.09.2016Atte TyyneläBlasters-MäntU2 min

Paras +/- ottelussa:
18.09.2016Miika GöösBlasters-Showtime6
18.09.2016Teemu PuttonenBlasters-Showtime6
18.09.2016Tuomas VasamaBlasters-MäntU6
18.09.2016Tuomo LimmaBlasters-Showtime6
18.09.2016Matias LeinoBlasters-Showtime6

Huonoin +/- ottelussa:
07.10.2016Konsta LampinenBlasters-TahVe-3
07.10.2016Tuomo LimmaBlasters-TahVe-3
07.10.2016Miika GöösBlasters-TahVe-3
07.10.2016Tuomas VasamaBlasters-TahVe-1
07.10.2016Mika GöösBlasters-TahVe-1

Nopeimmat maalit pelin alussa:
18.09.2016Ilkka NiemeläBlasters-MäntU02:44
18.09.2016Mika GöösBlasters-Showtime02:50
18.09.2016Miika GöösBlasters-Showtime06:38
18.09.2016Tuomo LimmaBlasters-MäntU06:55
18.09.2016Paavo ElomaaBlasters-MäntU08:06


   
Salibandyseura Blasters. Copyright: Paavo Kantola 2004-2014