Salibandyseura Blasters Jyväskylä. Kausi 2017-2018 II-divisioona.Kirjaudu:
      
     
 
Kaudet


Kausi 2017-2018 2-divisioona
Kausi 2016-2017 2.divisioona
Kausi 2015-2016 2.divisioona
Kausi 2014-2015 2.divisioona
Kausi 2013-2014 3.divisioona
Kausi 2012-2013 4.divisioona
Kausi 2011-2012 3.divisioona
Kausi 2010-2011 3.divisioona
Kausi 2009-2010 2.divisioona
Kausi 2008-2009 3.divisioona
Kausi 2007-2008 3.divisioona
Kausi 2006-2007 4.divisioona
Kausi 2005-2006 5.divisioona
Kausi 2004-2005 5.divisioona


Kausi 2017-2018


Sarjaottelut
Kaikki sarjan ottelut
Harjoitusottelut

Kaikki sarjaottelut


PäiväysKelloKoti-VierasKM-VM Paikkakunta
30.09.201715:30Ilves-Steelers II10-9Tampere
30.09.201716:00RSS Panthers-Blasters9-1Riihimäki
30.09.201716:00KyPo-KrP Akatemia6-10Hämeenkyrö
30.09.201718:30Classic II-Happee Steamers8-12Tampere
05.10.201719:00Pirkat-Classic II4-10Pirkkala
06.10.201719:00SR-KyPo14-5Tampere
07.10.201715:00Happee Steamers-RSS Panthers8-7jaPalokka
07.10.201717:00KrP Akatemia-Ilves8-7Nokia
19.10.201719:30Steelers II-SR7-6jaIittala
21.10.201714:00Blasters-Classic II6-11Palokka
21.10.201716:00KyPo-Ilves6-12Hämeenkyrö
21.10.201718:30Happee Steamers-Pirkat4-8Palokka
22.10.201715:30Ilves-RSS Panthers4-14Tampere
22.10.201716:00KrP Akatemia-Blasters5-8Nokia
22.10.201716:30Steelers II-Happee Steamers6-4Hämeenlinna
22.10.201717:30SR-Pirkat1-8Tampere
01.11.201718:30Classic II-KrP Akatemia6-11Tampere
02.11.201718:30RSS Panthers-SR6-4Riihimäki
04.11.201716:00KyPo-Happee Steamers9-4Hämeenkyrö
04.11.201718:30Blasters-Ilves13-4Palokka
09.11.201717:30Pirkat-Ilves13-11Pirkkala
11.11.201712:00KyPo-RSS Panthers5-4jaHämeenkyrö
11.11.201716:00Happee Steamers-KrP Akatemia9-8Palokka
11.11.201716:00Blasters-Steelers II5-7Palokka
11.11.201719:00SR-Classic II7-6Tampere
15.11.201718:30Ilves-SR6-7Tampere
17.11.201718:30Classic II-RSS Panthers6-4Tampere
18.11.201714:00Pirkat-Blasters6-5Pirkkala
18.11.201715:00Steelers II-KyPo5-7Iittala
18.11.201717:00KrP Akatemia-SR5-8Nokia
25.11.201716:00RSS Panthers-Pirkat4-5jaRiihimäki
25.11.201717:00KrP Akatemia-Steelers II8-6Nokia
25.11.201718:00Blasters-Happee Steamers2-11Palokka
26.11.201716:00KrP Akatemia-Pirkat9-13Nokia
   
Salibandyseura Blasters. Copyright: Paavo Kantola 2004-2014