Salibandyseura Blasters Jyväskylä. Kausi 2017-2018 II-divisioona.Kirjaudu:
      
     
 
Kaudet


Kausi 2017-2018 2-divisioona
Kausi 2016-2017 2.divisioona
Kausi 2015-2016 2.divisioona
Kausi 2014-2015 2.divisioona
Kausi 2013-2014 3.divisioona
Kausi 2012-2013 4.divisioona
Kausi 2011-2012 3.divisioona
Kausi 2010-2011 3.divisioona
Kausi 2009-2010 2.divisioona
Kausi 2008-2009 3.divisioona
Kausi 2007-2008 3.divisioona
Kausi 2006-2007 4.divisioona
Kausi 2005-2006 5.divisioona
Kausi 2004-2005 5.divisioona
Kaikkien aikojen tilastot


2004-2005 sarjataulukko


JoukkueOVTHTEMEP
Cuccopojat181332108703829
Flanels18123392583427
Blasters181224105802526
Kikka-74181215102604225
PP181107108852322
Burmannit189271311151620
KeVi II18601280114-3412
JyTo18411379108-299
TiPa II18211564107-435
Fiilis18211574146-725


2004-2005 pistepörssi


NimiOMSPJ+-+/-P/O+/-/O
Lauri Kylmälä1822214326137242.391.33
Paavo Kantola1814163004729181.671.00
Tuomo Lahtinen1518826104217251.731.67
Jari Varjo18113144292720.780.11
Joonas Lankila17681425132190.821.12
Miika Kivelä121121342515101.080.83
Pellervo Kivelä10751241722-51.20-0.50
Marko Kaakkolahti18461064731160.560.89
Toni Kiiveri184610104433110.560.61
Mikko Nieminen178192221660.530.35
Juha Knuutila1753864936130.470.76
Tero Hämäläinen184482352780.440.44
Riku Valkeinen15101271623-70.07-0.47
Jonne Hyyryläinen100000000.000.00
Harri Pölkki17000240000.000.00


2004-2005 ennätykset


Eniten maaleja ottelussa:
26.02.2005Jari VarjoBlasters-Burmannit4+0=4
15.01.2005Lauri KylmäläFiilis-Blasters3+3=6
20.02.2005Paavo KantolaTiPa II-Blasters3+3=6
20.02.2005Tuomo LahtinenTiPa II-Blasters3+3=6
07.11.2004Tuomo LahtinenBlasters-Fiilis3+1=4

Eniten syöttöjä ottelussa:
15.01.2005Lauri KylmäläFlanels-Blasters1+4=5
15.01.2005Lauri KylmäläFiilis-Blasters3+3=6
20.02.2005Paavo KantolaTiPa II-Blasters3+3=6
20.02.2005Tuomo LahtinenTiPa II-Blasters3+3=6
19.03.2005Paavo KantolaJyTo-Blasters1+3=4

Eniten pisteitä ottelussa:
15.01.2005Lauri KylmäläFiilis-Blasters3+3=6
20.02.2005Paavo KantolaTiPa II-Blasters3+3=6
20.02.2005Tuomo LahtinenTiPa II-Blasters3+3=6
15.01.2005Lauri KylmäläFlanels-Blasters1+4=5
26.02.2005Jari VarjoBlasters-Burmannit4+0=4

Eniten jäähyjä ottelussa:
12.03.2005Riku ValkeinenBlasters-PP25 min
07.11.2004Harri PölkkiKikka-74-Blasters12 min
26.02.2005Harri PölkkiBlasters-Burmannit12 min
19.03.2005Tuomo LahtinenJyTo-Blasters4 min
04.10.2004Marko KaakkolahtiBlasters-Flanels2 min

Paras +/- ottelussa:
20.02.2005Paavo KantolaTiPa II-Blasters9
20.02.2005Tuomo LahtinenTiPa II-Blasters9
20.02.2005Lauri KylmäläTiPa II-Blasters9
15.01.2005Juha KnuutilaFiilis-Blasters7
15.01.2005Lauri KylmäläFiilis-Blasters7

Huonoin +/- ottelussa:
12.03.2005Riku ValkeinenBlasters-PP-7
12.03.2005Toni KiiveriBlasters-PP-5
12.03.2005Juha KnuutilaBlasters-PP-5
06.01.2005Paavo KantolaBurmannit-Blasters-4
06.01.2005Toni KiiveriBurmannit-Blasters-4

Nopeimmat maalit pelin alussa:
02.04.2005Jari VarjoPP-Blasters00:22
02.04.2005Toni KiiveriBlasters-Kikka-7400:25
05.02.2005Paavo KantolaBlasters-JyTo01:01
06.12.2004Pellervo KiveläBlasters-TiPa II01:09
05.02.2005Pellervo KiveläBlasters-JyTo01:35

   
Salibandyseura Blasters. Copyright: Paavo Kantola 2004-2014