Salibandyseura Blasters Jyväskylä. Kausi 2017-2018 II-divisioona.Kirjaudu:
      
     
 
Kaudet


Kausi 2017-2018 2-divisioona
Kausi 2016-2017 2.divisioona
Kausi 2015-2016 2.divisioona
Kausi 2014-2015 2.divisioona
Kausi 2013-2014 3.divisioona
Kausi 2012-2013 4.divisioona
Kausi 2011-2012 3.divisioona
Kausi 2010-2011 3.divisioona
Kausi 2009-2010 2.divisioona
Kausi 2008-2009 3.divisioona
Kausi 2007-2008 3.divisioona
Kausi 2006-2007 4.divisioona
Kausi 2005-2006 5.divisioona
Kausi 2004-2005 5.divisioona
Kaikkien aikojen tilastot


2010-2011 sarjataulukko


JoukkueOVTHTEMEP
SC PirU181422110605030
Ikhtys181071120833727
SB Luja1895490583223
SBT PaPo1884685751020
SR II188377170119
L-Bandy187471121011118
Blasters1861118280213
JyTo18521172116-4412
B18341174119-4510
DTT18401461115-548


2010-2011 pistepörssi


NimiOMSPJ+-+/-P/O+/-/O
Ari Virtanen171910292433491.710.53
Miika Huusko1491524124024161.711.14
Tuomo Lahtinen171161712343131.000.18
Henri Palvimo1810717143926130.940.72
Paavo Kellosaari766122151321.710.29
Paavo Kantola16561163034-40.69-0.25
Janne Hakonen1164104231850.910.45
Joona Virtanen755100161511.430.14
Sami Vertanen164266312650.380.31
Topi Huusko122464332490.500.75
Aki Hänninen6224689-10.67-0.17
Juha Knuutila1012310292810.300.10
Antti Kainulainen32020411-70.67-2.33
Juha Muhonen80224131120.250.25
Teemu Jämsä1201100000.080.00
Toni Kiiveri4011278-10.25-0.25
Martti Pohjosaho900000000.000.00
Jaakko Lähtevänoja1000001-10.00-1.00
Timo Lahtinen1200021025-150.00-1.25


2010-2011 ennätykset


Eniten maaleja ottelussa:
26.02.2011Ari VirtanenBlasters-B6+1=7
19.12.2010Tuomo LahtinenBlasters-JyTo3+0=3
28.11.2010Paavo KellosaariBlasters-L-Bandy3+0=3
19.03.2011Miika HuuskoIkhtys-Blasters2+2=4
08.01.2011Paavo KantolaB-Blasters2+2=4

Eniten syöttöjä ottelussa:
28.11.2010Miika HuuskoBlasters-L-Bandy1+5=6
26.02.2011Joona VirtanenBlasters-B1+4=5
12.12.2010Paavo KellosaariBlasters-Ikhtys1+3=4
08.01.2011Paavo KantolaB-Blasters2+2=4
19.03.2011Miika HuuskoIkhtys-Blasters2+2=4

Eniten pisteitä ottelussa:
26.02.2011Ari VirtanenBlasters-B6+1=7
28.11.2010Miika HuuskoBlasters-L-Bandy1+5=6
26.02.2011Joona VirtanenBlasters-B1+4=5
19.03.2011Miika HuuskoIkhtys-Blasters2+2=4
08.01.2011Paavo KantolaB-Blasters2+2=4

Eniten jäähyjä ottelussa:
05.02.2011Henri PalvimoSC PirU-Blasters12 min
13.11.2010Tuomo LahtinenBlasters-SC PirU4 min
15.01.2011Miika HuuskoDTT-Blasters4 min
03.10.2010Sami VertanenJyTo-Blasters2 min
08.01.2011Topi HuuskoSR II-Blasters2 min

Paras +/- ottelussa:
26.02.2011Tuomo LahtinenBlasters-B7
26.02.2011Ari VirtanenBlasters-B7
26.02.2011Miika HuuskoBlasters-B6
26.02.2011Joona VirtanenBlasters-B6
26.02.2011Paavo KantolaBlasters-B5

Huonoin +/- ottelussa:
23.10.2010Timo LahtinenBlasters-DTT-4
08.01.2011Antti KainulainenB-Blasters-4
08.01.2011Timo LahtinenB-Blasters-4
08.01.2011Tuomo LahtinenB-Blasters-4
15.01.2011Paavo KantolaSBT PaPo-Blasters-4

Nopeimmat maalit pelin alussa:
23.10.2010Ari VirtanenBlasters-SBT PaPo00:51
28.11.2010Ari VirtanenBlasters-L-Bandy00:52
08.01.2011Paavo KantolaSR II-Blasters01:06
23.10.2010Miika HuuskoBlasters-SBT PaPo01:53
03.10.2010Paavo KantolaL-Bandy-Blasters02:16

   
Salibandyseura Blasters. Copyright: Paavo Kantola 2004-2014