Salibandyseura Blasters Jyväskylä. Kausi 2017-2018 II-divisioona.Kirjaudu:
      
     
 
Kaudet


Kausi 2017-2018 2-divisioona
Kausi 2016-2017 2.divisioona
Kausi 2015-2016 2.divisioona
Kausi 2014-2015 2.divisioona
Kausi 2013-2014 3.divisioona
Kausi 2012-2013 4.divisioona
Kausi 2011-2012 3.divisioona
Kausi 2010-2011 3.divisioona
Kausi 2009-2010 2.divisioona
Kausi 2008-2009 3.divisioona
Kausi 2007-2008 3.divisioona
Kausi 2006-2007 4.divisioona
Kausi 2005-2006 5.divisioona
Kausi 2004-2005 5.divisioona
Kaikkien aikojen tilastot


2011-2012 sarjataulukko


JoukkueOVTHTEMEP
Ikhtys181224115793626
Nousu18111691771423
TiPa18111687632423
Ilves III18837100104-419
Koovee II188288078218
L-Bandy187479192-118
Punakone185585964-515
SBT PaPo185586983-1415
Showtime1852116288-2612
Blasters1843116086-2611


2011-2012 pistepörssi


NimiOMSPJ+-+/-P/O+/-/O
Janne Hakonen14761301937-180.93-1.29
Antti Raekorpi14741101427-130.79-0.93
Jussi Hietala16461042333-100.62-0.62
Antti Loijas1263921115-40.75-0.33
Paavo Kantola1254901525-100.75-0.83
Hannu Kemppainen1562841924-50.53-0.33
Aki Hänninen95380918-90.89-1.00
Olli-Veikka Moilanen1626862327-40.50-0.25
Tuomo Lahtinen434786511.750.25
Toni Kiiveri1642672233-110.38-0.69
Teemu Hantunen933601113-20.67-0.22
Joonas Kallunki1524641529-140.40-0.93
Lasse Kuoppala1531422330-70.27-0.47
Sami Vertanen81232711-40.38-0.50
Teemu Jämsä1103300000.270.00
Antti Kainulainen6202226-40.33-0.67
Martti Pohjosaho801100000.120.00


2011-2012 ennätykset


Eniten maaleja ottelussa:
08.01.2012Antti LoijasBlasters-Punakone3+0=3
10.12.2011Toni KiiveriSBT PaPo-Blasters2+1=3
10.12.2011Teemu HantunenSBT PaPo-Blasters2+1=3
04.02.2012Janne HakonenBlasters-Ilves III2+1=3
02.10.2011Aki HänninenBlasters-SBT PaPo2+1=3

Eniten syöttöjä ottelussa:
20.11.2011Paavo KantolaBlasters-Nousu1+2=3
04.02.2012Antti RaekorpiBlasters-Ilves III1+2=3
10.12.2011Jussi HietalaSBT PaPo-Blasters1+2=3
22.10.2011Tuomo LahtinenShowtime-Blasters0+2=2
26.02.2012Janne HakonenKoovee II-Blasters0+2=2

Eniten pisteitä ottelussa:
08.01.2012Antti LoijasBlasters-Punakone3+0=3
02.10.2011Aki HänninenBlasters-SBT PaPo2+1=3
10.12.2011Teemu HantunenSBT PaPo-Blasters2+1=3
02.10.2011Tuomo LahtinenBlasters-Ikhtys2+1=3
10.12.2011Toni KiiveriSBT PaPo-Blasters2+1=3

Eniten jäähyjä ottelussa:
02.10.2011Toni KiiveriBlasters-Ikhtys5 min
22.10.2011Tuomo LahtinenShowtime-Blasters4 min
18.03.2012Olli-Veikka MoilanenL-Bandy-Blasters2 min
26.02.2012Jussi HietalaKoovee II-Blasters2 min
04.02.2012Joonas KallunkiBlasters-Ilves III2 min

Paras +/- ottelussa:
10.12.2011Hannu KemppainenSBT PaPo-Blasters4
10.12.2011Teemu HantunenSBT PaPo-Blasters3
10.12.2011Olli-Veikka MoilanenSBT PaPo-Blasters3
02.10.2011Teemu HantunenBlasters-SBT PaPo2
02.10.2011Aki HänninenBlasters-SBT PaPo2

Huonoin +/- ottelussa:
18.12.2011Janne HakonenBlasters-TiPa-5
26.02.2012Hannu KemppainenKoovee II-Blasters-5
26.02.2012Aki HänninenKoovee II-Blasters-5
26.02.2012Teemu HantunenKoovee II-Blasters-5
18.12.2011Jussi HietalaBlasters-TiPa-4

Nopeimmat maalit pelin alussa:
20.11.2011Janne HakonenBlasters-Nousu00:46
10.12.2011Jussi HietalaSBT PaPo-Blasters01:48
18.03.2012Joonas KallunkiNousu-Blasters03:07
29.10.2011Antti RaekorpiBlasters-L-Bandy03:36
18.03.2012Antti RaekorpiNousu-Blasters04:02

   
Salibandyseura Blasters. Copyright: Paavo Kantola 2004-2014