Salibandyseura Blasters Jyväskylä. Kausi 2017-2018 II-divisioona.Kirjaudu:
      
     
 
Kaudet


Kausi 2017-2018 2-divisioona
Kausi 2016-2017 2.divisioona
Kausi 2015-2016 2.divisioona
Kausi 2014-2015 2.divisioona
Kausi 2013-2014 3.divisioona
Kausi 2012-2013 4.divisioona
Kausi 2011-2012 3.divisioona
Kausi 2010-2011 3.divisioona
Kausi 2009-2010 2.divisioona
Kausi 2008-2009 3.divisioona
Kausi 2007-2008 3.divisioona
Kausi 2006-2007 4.divisioona
Kausi 2005-2006 5.divisioona
Kausi 2004-2005 5.divisioona
Kaikkien aikojen tilastot


2006-2007 sarjataulukko


JoukkueOVTHTEMEP
Blasters181512131656631
TiPa18122488553326
Ikhtys181134118784025
Multiants181215121883325
L-Bandy1881993100-717
PP18701189116-2714
LAK Pernis18611183113-3013
Happee III18511288117-2911
SC Luppo18411365107-429
JyTah18411364101-379


2006-2007 pistepörssi


NimiOMSPJ+-+/-P/O+/-/O
Paavo Kantola1819193845817412.112.28
Ari Virtanen1423123524714332.502.36
Jari Varjo1819113074616301.671.67
Joona Virtanen1113112483314192.181.73
Henri Forss158162443718191.601.27
Aki Summanen181672325317361.282.00
Tuomo Lahtinen181351817241861.000.33
Lauri Kylmälä15581342313100.870.67
Toni Kiiveri144711123911280.792.00
Marko Kaakkolahti183811295220320.611.78
Juha Knuutila18426205625310.331.72
Ville Mäkinen182462201640.330.22
Sami Vertanen1014522511140.501.40
Timo Lahtinen181230372890.170.50
Juho Peura1303300000.230.00
Antti Kainulainen1600022917120.000.75
Olli Oksanen700000000.000.00


2006-2007 ennätykset


Eniten maaleja ottelussa:
28.01.2007Joona VirtanenBlasters-Happee III4+1=5
11.11.2006Paavo KantolaBlasters-Multiants3+2=5
28.01.2007Ari VirtanenBlasters-Happee III3+2=5
14.01.2007Jari VarjoBlasters-LAK Pernis3+1=4
04.03.2007Jari VarjoL-Bandy-Blasters3+1=4

Eniten syöttöjä ottelussa:
25.11.2006Ari VirtanenIkhtys-Blasters2+3=5
09.12.2006Joona VirtanenTiPa-Blasters2+3=5
28.01.2007Henri ForssBlasters-Happee III2+3=5
14.01.2007Sami VertanenBlasters-LAK Pernis0+3=3
14.01.2007Paavo KantolaSC Luppo-Blasters0+3=3

Eniten pisteitä ottelussa:
28.01.2007Joona VirtanenBlasters-Happee III4+1=5
11.11.2006Paavo KantolaBlasters-Multiants3+2=5
28.01.2007Ari VirtanenBlasters-Happee III3+2=5
25.11.2006Ari VirtanenIkhtys-Blasters2+3=5
09.12.2006Joona VirtanenTiPa-Blasters2+3=5

Eniten jäähyjä ottelussa:
25.11.2006Marko KaakkolahtiIkhtys-Blasters25 min
28.01.2007Jari VarjoBlasters-Happee III7 min
28.01.2007Tuomo LahtinenBlasters-Happee III5 min
03.12.2006Juha KnuutilaHappee III-Blasters4 min
04.03.2007Toni KiiveriBlasters-Ikhtys4 min

Paras +/- ottelussa:
18.02.2007Aki SummanenBlasters-JyTah6
22.10.2006Antti KainulainenBlasters-PP5
25.11.2006Marko KaakkolahtiIkhtys-Blasters5
25.11.2006Ari VirtanenIkhtys-Blasters5
25.11.2006Henri ForssIkhtys-Blasters5

Huonoin +/- ottelussa:
09.12.2006Ville MäkinenBlasters-L-Bandy-5
09.12.2006Lauri KylmäläBlasters-L-Bandy-5
09.12.2006Timo LahtinenBlasters-L-Bandy-4
22.10.2006Timo LahtinenLAK Pernis-Blasters-2
22.10.2006Jari VarjoLAK Pernis-Blasters-2

Nopeimmat maalit pelin alussa:
28.01.2007Ari VirtanenBlasters-Happee III00:52
28.01.2007Tuomo LahtinenMultiants-Blasters01:21
09.12.2006Ari VirtanenTiPa-Blasters01:33
21.01.2007Timo LahtinenPP-Blasters02:44
09.12.2006Jari VarjoBlasters-L-Bandy02:54

   
Salibandyseura Blasters. Copyright: Paavo Kantola 2004-2014