Salibandyseura Blasters Jyväskylä. Kausi 2017-2018 II-divisioona.Kirjaudu:
      
     
 
Kaudet


Kausi 2017-2018 2-divisioona
Kausi 2016-2017 2.divisioona
Kausi 2015-2016 2.divisioona
Kausi 2014-2015 2.divisioona
Kausi 2013-2014 3.divisioona
Kausi 2012-2013 4.divisioona
Kausi 2011-2012 3.divisioona
Kausi 2010-2011 3.divisioona
Kausi 2009-2010 2.divisioona
Kausi 2008-2009 3.divisioona
Kausi 2007-2008 3.divisioona
Kausi 2006-2007 4.divisioona
Kausi 2005-2006 5.divisioona
Kausi 2004-2005 5.divisioona
Kaikkien aikojen tilastot


Kaikkien aikojen pistepörssi


NimiOMSPJ+-+/-P/O+/-/O
Ari Virtanen177255134389455293971322.200.75
Lauri Kylmälä107798516443249168811.530.76
Joona Virtanen67927116382197113842.431.25
Paavo Kantola132788316130288198901.220.68
Tuomo Lahtinen14311140151104223158651.060.45
Miika Göös72456110630163144191.470.26
Matti Kokkonen45673610310128103252.290.56
Henri Forss683357902813895431.320.63
Mikael Määttä472862902413012551.910.11
Jari Varjo695534891713384491.290.71
Juha Rautiainen27275784129663333.111.22
Ilkka Niemelä584340833413595401.430.69
Miika Huusko5138397746142102401.510.78
Atte Tyynelä683540756130151-211.10-0.31
Henri Palvimo8335286353129150-210.76-0.25
Mika Göös643724613915415310.950.02
Niko Shnoro2039175687755222.801.10
Paavo Kellosaari4715355016150115351.060.74
Juha Knuutila11319304982263185780.430.69
Toni Kiiveri12117304767232197350.390.29
Ville Mäkinen77222446811164470.600.61
Tuomo Limma39222244138092-121.13-0.31
Arto Kautto2032104212544862.100.30
Teemu Puttonen8018213910148161-130.49-0.16
Janne Hakonen49211738106684-180.78-0.37
Marko Kaakkolahti621323365915274780.581.26
Sami Vertanen8715203532177137400.400.46
Marko Viinikainen581322351613994450.600.78
Aki Summanen3424103427841371.001.09
Arttu Kuukkanen3726733245738190.890.51
Heikki Juvonen49101929226491-270.59-0.55
Antti Mähönen19818262383801.370.00
Joonas Lankila2811102128142390.751.39
Pekka Leppänen211361994429150.900.71
Aatos Peura11881681939-201.45-1.82
Timo Lahtinen684121689481130.240.19
Jukka Salmela3711415189394-10.41-0.03
Antti Kainulainen661051589181100.230.15
Jaakko Lähtevänoja22951463221110.640.50
Jani Siikki17591444734130.820.76
Johannes Paananen5141014411410860.270.12
Johannes Koskela9581302732-51.44-0.56
Miika Kivelä121121342515101.080.83
Antti Loijas17841221821-30.71-0.18
Pellervo Kivelä10751241722-51.20-0.50
Aki Hänninen15751261727-100.80-0.67
Lasse Kuoppala28661264148-70.43-0.25
Hannu Kemppainen208311102528-30.55-0.15
Jaakko Kaartinen16741102127-60.69-0.38
Antti Raekorpi14741101427-130.79-0.93
Jere Åkerlund8651121423-91.38-1.12
Konsta Lampinen56011111294113-190.20-0.34
Jere Kiviluoma10731001221-91.00-0.90
Janne Romppanen19641046050100.530.53
Mauno Nurminen10551024311.000.10
Jussi Hietala25461043536-10.40-0.04
Paavo Myllylä26371026524480.380.31
Tuomas Ritvaniemi10281012912-31.00-0.30
Mikko Nieminen178192221660.530.35
Henri Murtonen1063921322-90.90-0.90
Samuli Leinonen3363945572-170.27-0.52
Mauri Peltokangas33459127543320.270.97
Topi Huusko2445966043170.380.71
Tuomas Vasama3145914565330.290.10
Paavo Elomaa36808206686-200.22-0.56
Tero Hämäläinen184482352780.440.44
Sami Keinänen83584825-171.00-2.12
Olli-Veikka Moilanen1626862327-40.50-0.25
Teemu Jämsä4508802020.180.04
Markus Makkonen1252721021-110.58-0.92
Petri Virtanen543747521.400.40
Matti Riipinen16426141730-130.38-0.81
Elmo Toivonen1242621434-200.50-1.67
Teemu Hantunen933601113-20.67-0.22
Joonas Kallunki1724661531-160.35-0.94
Jarkko Rajala37055127960190.140.51
Olli Oksanen5605500000.090.00
Ville Manninen631414515-100.67-1.67
Markus Leppänen722441115-40.57-0.57
Miika Laitinen52242510-50.80-1.00
Jussi Peltotalo1122401321-80.36-0.73
Juho Peura2204400000.180.00
Antti Kaukola1121341018-80.27-0.73
Juha Muhonen90334171430.330.33
Sami Soininen100332720-130.30-1.30
Jani Tuppurainen41112424-20.05-0.05
Miiro Leppäkoski4112057-20.50-0.50
Arto Taina4112206-60.50-1.50
Jesse Mäkelä3112039-60.67-2.00
Petteri Soininen111122620-140.18-1.27
Teemu Kainulainen702200000.290.00
Arto Jussila402200000.500.00
Ville Jussila6022007-70.33-1.17
Eino Lehtimäki2101002-20.50-1.00
Riku Valkeinen15101271623-70.07-0.47
Martti Pohjosaho3101100000.030.00
Ville-Samuli Mutanen701100000.140.00
Jukka Mäkelä2501100000.040.00
Henri Karjalainen701101115-40.14-0.57
Matias Laurila2011038-50.50-2.50
Vesa Junikka901101824-60.11-0.67
Teemu Korhonen100110818-100.10-1.00
Harri Pölkki17000240000.000.00
Jonne Hyyryläinen100000000.000.00
Risto Ikonen000000000.000.00
Juho Savikoski700000000.000.00
Aleksi Huusko1000000000.000.00
Ari Göös000000000.000.00
Matias Leino000000000.000.00
Hannu Mertaila100000000.000.00
Teemu Koskelo900000000.000.00
Markku Kauppila000000000.000.00
Marko Majava400000000.000.00
Tommi Kauppinen400000000.000.00
Verneri Varho600000000.000.00
Oula Ilmonen000000000.000.00
Jere Similä000000000.000.00
Juuso Kyyrä6000089-10.00-0.17
Matias Siikki1000003-30.00-3.00


2017-2018 ennätykset


Eniten maaleja ottelussa:
02.12.2017Ari VirtanenKyPo-Blasters8+0=8
03.03.2013Tuomo LahtinenHappee III-Blasters7+0=7
26.02.2011Ari VirtanenBlasters-B6+1=7
13.12.2014Niko ShnoroBlasters-Diamonds5+2=7
02.11.2014Ari VirtanenBlasters-PirPi5+1=6

Eniten syöttöjä ottelussa:
04.11.2017Matti KokkonenBlasters-Ilves3+5=8
02.11.2014Juha RautiainenBlasters-PirPi2+5=7
28.11.2010Miika HuuskoBlasters-L-Bandy1+5=6
13.12.2014Juha RautiainenBlasters-Diamonds1+5=6
05.03.2016Mikael MäättäBlasters-Ilves1+5=6

Eniten pisteitä ottelussa:
02.12.2017Ari VirtanenKyPo-Blasters8+0=8
04.11.2017Matti KokkonenBlasters-Ilves3+5=8
03.03.2013Tuomo LahtinenHappee III-Blasters7+0=7
26.02.2011Ari VirtanenBlasters-B6+1=7
13.12.2014Niko ShnoroBlasters-Diamonds5+2=7

Eniten jäähyjä ottelussa:
21.01.2017Henri PalvimoPirkat-Blasters29 min
15.03.2008Joona VirtanenBlasters-TiPa27 min
12.03.2005Riku ValkeinenBlasters-PP25 min
10.11.2012Tuomo LahtinenBlasters-O2 II25 min
27.09.2015Mika GöösBlasters-SCU25 min

Paras +/- ottelussa:
20.02.2005Paavo KantolaTiPa II-Blasters9
20.02.2005Tuomo LahtinenTiPa II-Blasters9
20.02.2005Lauri KylmäläTiPa II-Blasters9
22.11.2008Jarkko RajalaNiceBandy-Blasters8
28.01.2006Jari VarjoJalo-Blasters8

Huonoin +/- ottelussa:
27.02.2016Jani SiikkiV&L-Blasters-8
24.02.2017Atte TyyneläSR-Blasters-8
12.03.2005Riku ValkeinenBlasters-PP-7
11.10.2014Mika GöösFoSu-Blasters-7
21.01.2017Jukka SalmelaPirkat-Blasters-7

Nopeimmat maalit pelin alussa:
14.12.2013Miika HuuskoBlasters-LV00:03
01.12.2007Aki SummanenClassic III-Blasters00:15
07.02.2015Miika HuuskoBlasters-SCU00:16
08.02.2009Joona VirtanenD-Kone-Blasters00:16
04.11.2017Matti KokkonenBlasters-Ilves00:16

   
Salibandyseura Blasters. Copyright: Paavo Kantola 2004-2014